11 Lis

Každá žena může být krásná

Každá žena může být krásná v jakémkoliv věku

25.3.2021 jsem dostala nabídku na rozhovor, kterou jsem přijala a na výsledek se můžete podívat zdehttps://www.youtube.com/watch?v=25oc0oaMu6w

S lítostí oznamuji, že z důvodů pandemie a nařízení vlády je kosmetický salón Essens Beauty opět uzavřen od 27.12.2020, až do odvolání. Těším se opět na shledání, a ve zdraví, v roce 2021.
Na mé milé zákaznice myslím stále a balíčky kosmetických přípravků pro domácí péči o pleť, budou po celou dobu uzavření, připraveny kdykoliv k vyzvednutí, aby pleť nestrádala, a ať jsme stále krásné 🙂
Romana Lučanová
kosmetický salón Essens Beauty

Moje milé zákaznice, neusínám na vavřínech ani v této, zdánlivě stagnující době a stále se vzdělávám, abych měla pro vás  připraveno spoustu novinek a nové profesionální produkty, určené pouze do salónů, které obsahují  živý kolagen – bioaktivní látky – biopeptidy a peptidy rybího kolagenu na aktivaci buněk, pro jejich delší životnost a tím i oddálení stárnutí pleti. Kosmetika jde neustále kupředu a je potřeba s ní držet krok. Pokud o sebe dobře pečujeme, pak se věk stává pouhým číslem 🙂

 „Věk u ženy není důležitý. Můžete vypadat božsky ve dvaceti, být stále krásná ve čtyřiceti a zůstat okouzlující po zbytek života.“ Coco Chanel

certifikát1

Každý měsíc nová akce na kosmetické ošetření v podobě slev. Podrobnosti jsou v nabídce. (Bohužel celé webové stránky nelze zobrazit na mobilu, pouze na monitoru počítače nebo notebooku.)

1masaz

Krása je pojem, s nímž se setkáváme v mnoha oblastech lidského bytí. Tajemství krásy?  Co je to za kouzlo, které dělá ženu krásnou ? Podstata krásy je zdravá pleť a smyslem kosmetické péče je budovat zdravé sebevědomí ženy a tím přispívat k harmonii a pocitu radosti ze života.

FotkaSalón1

Pokud jste se rozhodla se vydat cestou zdokonalení sebe sama, srdečně Vás zvu do salónu ESSENS beauty, kde Vám mohu nabídnout kosmetické služby s 28 letou praxí a s pomocí nejnovějších galvanických a laserových přístrojů společně s příjemným prostředím a relaxační hudbou, naleznete harmonii nejen těla, ale i duše.

logo_essens_2020male

Srdečně Vás zvu a těším se na Vaši návštěvu.

Pouze na objednávku

Romana Lučanová

IČ: 46183833 

tel: 774 594 917,  606 393 554

mail: romy2009@volny.cz

Salón ESSENS beauty: Milady Horákové 401, Třebíč 67401

Je možné platit kartou

karta8

Pracovní doba

Po: 9.00 – 19.00 hod.

           Út: 9.00 – 19.00 hod.

           St:           16.00   – 19.00 hod.

           Čt: 9.00 – 19.00 hod.

           Pá: 9.00 – 19.00 hod.

           So: 9.00 – 19.00 hod.

           Ne: zavřeno

 

 

 

Pracuji s velmi kvalitní kosmeceutikou Larens, s kosmetikou Temperance, která dostala mnoho ocenění za kvalitu, na kosmetických výstavách Inter Beauty a Expo Beauty, a dermokosmetikou SynCare.

Brow Master – tvarování a barvení přírodní Hennou

BrowWeb02

Nabídka kosmetických přípravků z firmy Temperance, dermokosmetiky SynCare na domácí péči, kosmeceutiky Larens a produktů na komlexní detoxikaci a harmonizaci organismu, nejdůležitější vitamíny a minerály které tělo potřebuje pro zachování imunity, vitamín C z firmy Akuna. Kolagen 7000mg v jedné denní dávce pro oddálení stárnutí pleti z firmy Essens a jiné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *