Liftingová kůra

Liftingová kůra

Pokud máte pocit, že Vaše pleť ztrácí pružnost, je unavená a  povadlá, dopřejte pleti  liftingovou kůru. Liftingová kůra redukuje jemné vrásky v obličeji, zlepšuje tonus (elasticitu) pleti, zpevňuje obličejové svaly a kontury, stimuluje tvorbu kolagenu. Pomocí galvanické žehličky v programu lifting se do pokožky aplikuje speciální liftingové sérum na vypnutí pleti a 15 minut se nechá působit esenční liftingová maska. Pleť je pak krásně napnutá, svěží a působí mladistvím dojmem. Pro udržení efektu je potřeba liftingovou kůru minimálně 4x do roka zopakovat. Součástí liftingové kůry je i povrchové čištění pleti, peeling a masáž obličeje.

lift1

Liftingové sérum: Unikátní pleťové sérum intenzivně bojuje proti vzniku mimických vrásek, po případě pro vyhlazení vrásek již viditelných. Díky 100% rostlinným extraktům z Acmella Olearence Brede Magane – Spilant –  ( jednoletá rostlina z čeledi hvězdicovitých, pocházející z Jižní Ameriky, obsahující  jedinečnou látku která působí  jako přírodní botox ) viditelně vyplňuje výrazné vrásky v obličeji. Patentované sérum na vyrovnání vrásek pleť omladí, zpevní a rozzáří.

lifting2

 Účinky galvanické žehličky na pleť viz. galvanizace pleti

Galvanická žehlička   na pleť je jedním z nejlepších způsobů jak můžete svoji pleť udržet mladou a hladkou, a to bez chirurgického zákroku. Rychlé kmity galvanické žehličky generují teplo, pomáhají aktivovat metabolismus podkožních vrstev. Povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě a produkci  kolagenu. Při používáni galvanické žehličky vydrží pleť dlouho bez vrásek, nebo zlepšuje stav vrásek již viditelných. Zpevňuje kontury obličeje.

Doba liftingové kůry – 1 hod. 45 min. – 2 hod.