Mezoterapie Derma Roller

MEZOTERAPIE  DERMA ROLLER – OMLAZENÍ  PLETI

Mezoterapie je v dnešní době jedním z nejpopulárnějších a nejefektivnějších nechirurgických metod pro korekci pleti. Je to minimálně invazibní postup, při kterém se emulze kolagenu nebo kyseliny hyaluronové, aplikují mikrojehličkami do střední vrstvy kůže. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci pleti.

Novinka v mezoterapii

roller

Jako novinka v mezoterapii je LED dermaroller, který je obohacený světelnou terapií. Nejčastěji používané je světlo žluté a červené.

Červené světlo má vlnovou délku 633 nm. Obnovuje a regeneruje tkáně, vypíná pleť, povzbuzuje přirozenou tvorbu kolagenu a napomáhá vstřebávat aktivní látky.
 
Žluté světlo má vlnovou délku 588 nm. Dodává pokožce novou energii, aktivuje fotoreceptory v buňkách, má viditelně omlazující schopnosti a zefektivňuje účinky mezoterapie.
 
0,25 mm a 0,3 mm dlouhé mikrojehličky se používají na jemné a hlubší vrásky.
0,5 mm dlouhé mikrojehličky se používají na hluboké vrásky.

mezot2

KDY SE MEZOTERAPIE POUŽÍVÁ

    – při vyhlazování vrásek

   – omlazení pleti

   – při podpoře buněčného metabolizmu

   – zpevňování a vyživování pokožky

   – odbourávání tukových polštářků

   – při poklesu turgoru a vitality pokožky

   – při povadlých konturách pleti

   – při snížené hydrataci

   – stimuluje novotvorbu kolagenních vláken

Metoda dermollerové mezoterapie spočívá v nanesení séra na pleť a mikrojehličkami se aplikuje do středních vrstev kůže. Tato metoda usnadňuje průnik séra do pokožky , je spojena s minimálními až nulovými riziky a je velmi dobře snášena.

Již po prvním ošetření mezoterapií můžete pozorovat projasnění pleti a zvýšení hydratace.  Postupně se zvyšuje kožní tonus a kožní hustota. Povadlá kůže se napíná, vyhlazuje a zpevňuje. Mezoterapie poskytuje  zlepšení pleťové struktury a celkové omlazení pleti.

mezot3

   JAK  ČASTO  MEZOTERAPII  PODSTUPOVAT

Všeobecně se doporučuje 3 – 5 aplikačních kůr. Pro údržbu efektu je pak doporučeno zopakovat ošetření 1 – 2x ročně. Obecně se jedná o cenově dostupnou metodu, při které nastupuje vynikající estetický účinek s minimálními riziky.

mezot4

 

Bezprostředně po ošetření je třeba vyvarovat se slunění a je nutné používat krémy s vysokým ochranným faktorem. Rekonvalescence  závisí na citlivosti a stavu pokožky. Nejsou však nutná žádná omezení. Asi po dvou hodinách po úkonu, je možné se vrátit k obvyklým každodenním aktivitám.       

mezot5

Součástí mezoterapie je i esenční kolagenová maska s kyselinou hyaluronovou