Líčení

Líčení

Ženy se líčí již po tisíce let, už od dob starého Egypta, a v průběhu svého vývoje se líčení neustále mění. První krášlící kosmetické přípravky se používaly již za 1. dynastie, přibližně v letech 3150 – 2930 př. n. l.. Make-up byl už v té době součástí každodenního života.

liceni002_442x249

Styl líčení se neustále mění s dobou. Inspirace je různá, ale přesto se trendy neustále vrací, jen v nepatrných obměnách.

Při výběru vhodných líčidel, je dobré znát barevnou typologii, přesto že barevná typologie je velmi flexibilní a nemusí Vás úplně omezovat ve výběru vašich oblíbených barev. Nemusíte pátrat po barvě Vašich přirozených vlasů a zaškatulkovávat se do různých typů, ale vždy je dobré volit barvy podle Vaší aktuální vizáže.

liceni2_361x200

Před líčením se provádí povrchové čištění pleti, pokud je potřeba i peeling obličeje a rtů, po případě přiložení masky i esenční masky pod oči a aplikace krému.

Jaké líčení je správné?

Správné líčení je takové, ve kterém se žena cítí dobře. Móda v líčení se neustále mění a né vždy co je právě moderní sluší každé ženě.

Vždy zůstávejte sama sebou, a třeba to budete právě Vy, kdo udává trendy…..

imagesca4bpp5i_175x141

Při celkovém ošetření pleti:  150,- Kč