Ultrazvukové čištění

Ultrazvukové čištění

Ultrazvukové vlny stimulují tkáně, zvyšují propustnost buněčných blan, podporují tvorbu kolagenu v pokožce a působením tepla uvolňovaného v průběhu úkonu, dochází k podpoře krevního oběhu.

spachtle2

Ultrazvuková špachtle 

Ultrazvuková špachtle dnes patří mezi základní přístrojové vybavení kosmetických salónů a je výrazným pomocníkem v péči o pleť. Používá se při hlubokém čištění pleti, kdy vyčistí až 80% pórů. Hloubkově čistí pleť, aktivuje její metabolismus, jemně masíruje a působí hluboko do pokožky, kde uvolňuje nečistoty, regeneruje pleť a odstraňuje povrchové odumřelé buňky. Předností tohoto kosmetického přístroje je prevence proti akné a celkové zlepšení kvality pleti 

Po ošetření se obnovuje struktura pokožky a výsledkem je jemná, čistá a projasněná pleť. Ultrazvuková špachtle se využívá v kombinaci s celkovým ošetřením pleti, nebo jako samostatná čistící kůra.

spachtle1_253x183

Celkové ošetření:

 Povrchové čištění pleti, masáž obličeje, peeling,  změkčovací gel, hluboké čištění ultrazvukovou špachtlí ,  pleťová maska, speciální regenerační emulze, přiložení oční masky a závěrečné ošetření pleti.

Čistící kůra:

Povrchové čištění pleti, peeling, změkčovací gel, hluboké čištění ultrazvukovou špachtlí, pleťová  maska, emulze , závěrečné ošetření pleti.