Mapa zdraví

MAPA ZDRAVÍ

Podívejte se pozorně do zrcadla. Na své tváři a na těle uvidíte znaky, které vám poskytnou informace o vašem zdravotním stavu – fyzickém i psychickém. Můžete se podívat, jak je správně dešifrovat a pochopit. Lidské tělo je jako otevřená kniha. Každá vráska na tváři, může hodně napovědět o zdravotním stavu člověka. Stačí se jen podívat do zrcadla o něco pozorněji než jindy, uvolnit se, nechat volně plynout myšlenky, vnímat pocity a podívat se až na dno své duše „Očima svého těla“.

Někdy se dají odhalit „energetické díry na těle i duši“ nebo místa psychosomatických bloků, které si vytváří každý jedinec na obranu v  traumatické situaci. Každá část těla nám může poskytnout množství informací, jen je potřeba se naučit vnímat různé znamení a správně chápat svoje pocity.

ZKONTROLUJTE SI SVOU TVÁŘ

Jak se projevují energetické poruchy? Zaměřte se na vyznačené body podle obrázku.

mapa
MAPA ZDRAVÍ

Podle Patera Ohašiho části tváře korespondují s ostatními částmi těla. Takže, když nějaký orgán není v pořádku, projeví se to i na naší tváři. V podobě skvrn, vyrážky a vrásek. Pro lepší orientaci vám poslouží „MAPA TVÁŘE“.

1. Močový měchýř projevuje se těsně pod místem, kde  začínají růst vlasy
2. Tlusté střevo na spáncích a na bočních stranách čela
3. Tenké střevo uprostřed čela
4. Játra mezi obočím
5. Slezina okolo očí, pod obočím a směrem k uším
6. Žlučník na víčkách
7. Nadledviny těsně pod očima
8. Slinivka břišní okolí kořenu nosu
9. Žaludek ve střední části nosu
10. Srdce na špičce nosu
11. Průdušky pod nosem (nosní dírky)
12. Plíce na tvářích od nosu až po uši
13. Pohlavní orgány okolí úst a na části brady
14. Ledviny na bradě

(Zdroj: Unikátní mapa zdraví )

KOSMETICKÁ MASÁŽ

Při kosmetické masáži se zaměřuje  tlak na výše zmíněné body a přispívá tak k celkové  harmonizaci organismu.  Masáž obličeje působí nejen na pleť, ale i na orgány v celém těle.

Emocionální problémy jsou hlavní příčinou  všech nemocí. Pokud se osvobodíte od negativních emocí a uvolníte je, dojde nejen k zlepšení Vašeho psychického stavu, ale i ke zmírnění nebo úplnému odstranění fyzických potíží. Zbavujete se omezení a  bloků, které Vám brání žít spokojeně a plnohodnotně. Pomocí  kosmetické masáže dochází k harmonizaci, kterou pocítíte nejen v obličeji, ale i na těle a na duchu

JAK PROČISTIT SVÉ TĚLO

Jeden z nejlepších produktů TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY na pročištění všech orgánů a na detoxikaci těla, jsou bylinná detoxikační a vitamínová tonika Akuna  nebo detoxikační náplasti. Více se dočtete v rubrice Detoxikace.