Rejuvenace

Rejuvenace (omlazení pleti)

Vlivy jako jsou například sluneční záření, genetické predispozice, přirozené stárnutí, to vše má za následek úbytek kolagenu v pokožce a následné ochabnutí pleti. Mnohé kosmetické produkty, jejichž cílem je pleť omladit a zkrášlit, působí pouze na povrchu pokožky, ale nedostávají se do hlubších vrstev pleti a nemají tak intenzivní vliv na novou tvorbu kolagenu, což má také za následek, že výsledky jsou málo viditelné.

Nový kosmetický přístroj na rejuvenaci (omlazení) pleti v kosmetickém salónu ESSENS beauty, učinkuje prostřednictvím hloubkově stimulujícího efektu, který v kombinaci s účinnými séry a nosnými látkami, výrazně ovlivňuje obnovu kolagenních vláken a viditelně zlepšuje stav a pružnost pleti.

rejuvenace

Tento nový přístroj má pět funkcí

Elektroporace

Je to zkrášlující metoda, která přivádí sérum kolagenu a kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev pokožky. Makromolekulární prvky, jako je kolagen a kyselina hyaluronová nepronikají snadno do hlubších vrstev pokožky, tloušťka kolagenního vlákna se pohybuje mezi 1-20 μm, délka může být různá Jedna molekula měří přibližně 300 nm.  Díky speciální technice elektroporace jsou výsledky průniku nosných látek do pleti, velmi výrazné.

Mezoporace

Mezoporace kombinuje mezoterapii a elektroporaci, která je v Evropě široce rozšířená a známá také jako mezoterapie bez jehel. Prostřednictvím tohoto procesu pronikají účinné látky do pokožky velmi účinně. 

Radiofrekvence

Radiofrekvence je založena na proudění energie mezi dvěma elektrodami. Při této metodě dochází k pocitu tepla na pokožce, vzniklé teplo a proud stimuluje obnovu kolagenu v pokožce.

EMS (elektrická stimulace svalů)

EMS slouží k aktivaci buněk a regeneraci kolagenu, při ošetření může být pociťováno jemné občasné píchnutí a pnutí. EMS má za následek aktivaci buněk, tvorbu kolagenu, jeho následné vypnutí a zpevnění vazivové struktury. Zpevňuje a posiluje pleť, zlepšuje její elasticitu, vyhlazuje vrásky a vypíná kontury obličeje.

LED (světelná terapie)

LED pracuje na bázi světla, speciálně vyvinutého pro kosmetické účely

Červené světlo s vlnovou délkou 630 nm, vyhlazuje vrásky, regeneruje pleť a podporuje tvorbu kolagenu.

Zelené světlo s vlnovou délkou 525 nm, zklidňuje pleť, zmírňuje otoky a pomáhá odstraňovat a zmírňovat pigmentační skvrny.

Modré světlo s vlnovou délkou 415, snižuje záněty a v kombinaci s červeným světlem se využívá k léčbě akné.

Žluté světlo s vlnovou délkou 588 nm, dodává pokožce novou energii, aktivuje fotoreceptory v buňkách a má viditelné omlazující schopnosti 

rejuvenace2_360x346-1

Doba kosmetickéko ošetření rejuvenace: 1 hod, 45 min. – 2 hod.