Laserové ošetření

Laserové ošetření

Laserový paprsek má jedinečný biologický účinek na stimulaci buněk, k jejich dělení, energizaci a regeneraci pleti.

laser1

SOFT LASER. Efekt softLaseru začíná na buněčné úrovni. K viditelnému výsledku regeneračního procesu je všeobecně potřeba více času. V podkoží tyto laserové paprsky způsobí změny, které nastartují proces zvýšené tvorby kolagenu. Jelikož je tvorba kolagenu proces složitý a déletrvající, postupné zlepšování začne být patrné až několik týdnů od ošetření. Polarizované světlo rozšiřuje krevní a mízní cévy v místě na které působí. Tak se zvýší prokrvení ošetřovaných míst, zlepší se jejich okysličení a urychlení látkové výměny. Soft laser má široké využití při minimalizaci vrásek, biostimuluje pleť, zpevňuje kontury obličeje a výrazně zlepšuje stav pleti.

laser2

Celkové ošetření:

 Povrchové čištění pleti, masáž obličeje, peeling,  změkčovací gel, hluboké čištění, aplikace séra na vyrovnání vrásek, kolagenu nebo kyseliny hyaluronové do pleti pomocí softLaseru, maska, speciální regenerační emulze, závěrečné ošetření pleti.

Léčba akné

 Povrchové čištění pleti, změkčovací gel, hluboké čištění, softLaser, protizánětlivá maska, emulze na léčbu akné, závěrečné ošetření pleti.