Nalepování řas (trsy)

Nalepování řas (trsy)

Jdete na společenskou událost a chcete být nevšedně krásná ? Pak je tu řešení v podobě umělých řas, které Vám vykouzlí neodolatelný pohled. Jedná se o lepení řas (trsů) různých délek, podle přání zákaznice. Řasy vydrží cca 2 týdny, pak záleží na rozhodnutí zákaznice či bude chtít řasy ponechat, po případě doplnit, nebo odstranit . Nalepené řasy jsou vhodné spíš na společenské události, než na dlouhodobé nošení. Při dlouhodobém nošení by mohly zatěžovat řasy vlastní.

rasy003_360x335

Jak dlouhé, husté a jakou barvu mají naše řasy je dáno geneticky. Všechny řasy se nám během života opakovaně obnovují. Cyklus růstu řas je pravidelný a řasy se obnovují někomu po 3 – 4  týdnech, jinému i po delším čase. Životnost řas je u každého individuální, ne však delší než 3 měsíce. Řasy vyrostou v průměru 0,5 – 1 cm během 2 – 3 měsíců, přičemž se vyměňují průběžně, takže si toho mnohdy ani nevšimneme.

Nalepené řasy se uvolňují v důsledku růstu, vypadávání a obměňování řas vlastních.

rasy1

Nalepování řas trvá 1 hod. –  1. 30 hod.  Na domácí  odlíčování se používají přípravky výhradně na vodní bázi. Olejové přípravky by uvolnily řasové spoje. Víčka a okolí řas se čistí pomocí vatové tyčinky. 

Nalepování řas –  680,- Kč