Akce v červnu

KAŽDÝ  MĚSÍC  NOVÁ  AKCE

Kosmetický salón ESSENS Beauty nabízí každý měsíc, stálým zákaznicím, jako věrnostní bonus, nové akce v podobě slev   na různé kosmetické procedury. 

Stárnutí kůže je fyziologický proces, který nemůžeme úplně zastavit, ale díky správnému ošetřování pleti, ho můžeme účinně ovlivnit a zpomalit.

Aby Vaše pleť vypadala stále mladě, potřebuje každý měsíc pravidelnou, kompletní kosmetickou péči, která bude neustále podporovat všechny její životní funkce a prodlouží tak buňkám jejich životnost

Začněte si plnit sen o věčném mládí a o pleti nedotčené stopami času….. 

AKCE  V  ČERVNU

Galvanizace
 KosmetikaUltrayvuk3

Galvanická žehlička na pleť je jedním z nejlepších způsobů jak můžeme svoji pleť udržet mladou a hladkou. Rychlé kmity galvanické žehličky generují teplo, pomáhají aktivovat metabolismus podkožních vrstev. Povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě a produkci  kolagenu. Při používáni galvanické žehličky a účinné látky, séra, vydrží pleť dlouho bez vrásek, nebo zlepšuje stav vrásek již viditelných. Zpevňuje kontury obličeje. Součástí akce je i celkové ošetření pleti.

Stálá cena: 1580, – Kč

Akční cena: 1250  , – Kč

akce je platná od 1.5 – 30.6.2024

 „Věk u ženy není důležitý. Můžete vypadat božsky ve dvaceti, být stále krásná ve čtyřiceti a zůstat okouzlující po zbytek života.“ Coco Chanel

Nově v nabídce

Nanoneedling

1980,- Kč

nano1

Na jaře je už období mezoterapie nebo také mikrojehličkování  u konce a začít se může zase až s příchodem podzimu, kdy sluneční paprsky nebudou mít takovou sílu. Už jsme si na to zvykly a všechny ženy, kdo jsme si tuhle proceduru oblíbily jsme trpělivě čekaly až zase příjde ten správný čas. Naše pleť to totiž vždycky náležitě ocenila a celý podzim, zimu i začátek jara viditelně omládla.

Ale kosmetika neusíná na vavřínech a přichází s novou, podobnou technikou, která se může vykonávat celý rok. Nezasahuje do hloubky pleti, přesto dokáže podobné výsledky jako mezoterapie. Je to nanoneedling nebo také mikroexfoliace, nanoinfuze nebo nanoexfoliace. Neinvazibní procedura, kdy se místo jehliček jako při mezoterapii, používají nanohroty.

Nanoneedling okamžitě zlepšuje strukturu pleti, zpomaluje známky stárnutí a dodává pleti potřebnou hydrataci.
Pro toto ošetření se používají inovativní techniky a výkonné aktivní látky.

Fytoterapie

1850,- Kč

FytoterapiekosmetikaLampa1-300x153

Kosmetické ošetření Exclusive – Celkové ošetření pleti, galvanizace, speciální účinné látky na zhuštění pleti a fytoterapie – kdy se pomocí intenzivního červeného světla s vlnovou délkou 630 nm dostávají do pokožky fotony (mikroskopické částice světla), které stimulují funkci buněk, zlepšují lymfatickou drenáž a zvyšují tvorbu kolagenu a elastinu, vyhlazují vrásky a celkově regenerují pleťAkce které již proběhly v minulých měsících

Prosinec: Omezení provozu – ruka v sádře

LedenOmezení provozu – ortéza

ÚnorTekuté nitě

Březen: Tekuté nitě

Duben: Kolagenové omlazení

Květen: Radiofrekvence