Akce v únoru

KAŽDÝ  MĚSÍC  NOVÁ  AKCE

Kosmetický salón ESSENS Beauty nabízí každý měsíc, stálým zákaznicím, jako věrnostní bonus, nové akce v podobě slev   na různé kosmetické procedury. 

Stárnutí kůže je fyziologický proces, který nemůžeme úplně zastavit, ale díky správnému ošetřování pleti, ho můžeme účinně ovlivnit a zpomalit.

Aby Vaše pleť vypadala stále mladě, potřebuje každý měsíc pravidelnou, kompletní kosmetickou péči, která bude neustále podporovat všechny její životní funkce a prodlouží tak buňkám jejich životnost

Začněte si plnit sen o věčném mládí a o pleti nedotčené stopami času….. 

AKCE  V  ÚNORU

Kyselina ferulová

larensFeru1

Ta pravá zima je v plném proudu a my si na to připravíme i naši pleť, aby zůstala chráněná a zůstala i přes nepříznivé vnější podmínky stále svěží a krásná. Já jsem si kyselinu ferulovou už vyzkoušela a moje milé zákaznice se na ni mohou těšit v akční nabídce v měsíci únoru. Kyselina ferulová se nanáší na pleť pod pleťovou masku zvolenou podle typu pleti, nebo jako závěrečné ošetření pod pleťový krém.

Co to je kyselina ferulová?

Kyselina ferulová je rostlinný extrakt, který se nachází třeba v ovsu, ostružinách nebo v jablkách. Poskytuje stabilitu struktuře rostliny, plodu. Brání jeho poškozeni vlivem vnějšího drsného počasí. A přesně tu stejnou funkci poskytuje naší pokožce. Chrání naši pleť před poškozením volnými radikály, před silným mrazem, větrem nebo před silnými slunečními paprsky a jinými vnějšími faktory.

Kyselina ferulová vytváří na pokožce jemnou bariéru, která zabraňuje dopad UV paprsku na epidermis (vrchní vrstva kůže). Tímto způsobem nejen chrání, ale také poskytuje vysoký obsah antioxidantů, které oddalují stárnutí pleti.

Kyselina ferulová:

– chrání pokožku před volnými radikály, které způsobují poškození buněk.

– zabraňuje působení UVA a UVB paprsků, které jsou příčinou pigmentových skvrn a vrásek.

– má regenerační sílu a stimuluje tvorbu elastinu a kolagenu přirozenou cestou. Pleť se tak rychle obnovuje a pomaleji stárne.

Součástí akce je i celkové ošetření pleti, kolagen a softLaser.

Naše tvář nemusí prozrazovat náš věk

Stálá cena: 1580, – Kč

Akční cena:  1200, – Kč

akce je platná od 1.2. – 28.2.2023

 „Věk u ženy není důležitý. Můžete vypadat božsky ve dvaceti, být stále krásná ve čtyřiceti a zůstat okouzlující po zbytek života.“ Coco Chanel

Nově v nabídce

Kosmetické ošetření Exclusive – Celkové ošetření pleti, galvanizace, speciální účinné látky na zhuštění pleti a fytoterapie – kdy se pomocí intenzivního červeného světla s vlnovou délkou 630 nm dostávají do pokožky fotony (mikroskopické částice světla), které stimulují funkci buněk, zlepšují lymfatickou drenáž a zvyšují tvorbu kolagenu a elastinu, vyhlazují vrásky a celkově regenerují pleť

1850,- Kč

kosmetikaLampa1Akce které již proběhly v minulých měsících

Leden: Retinal