Akce v září

KAŽDÝ  MĚSÍC  NOVÁ  AKCE

Kosmetický salón ESSENS Beauty nabízí každý měsíc, stálým zákaznicím, jako věrnostní bonus, nové akce v podobě slev   na různé kosmetické procedury. 

Stárnutí kůže je fyziologický proces, který nemůžeme úplně zastavit, ale díky správnému ošetřování pleti, ho můžeme účinně ovlivnit a zpomalit.

Aby Vaše pleť vypadala stále mladě, potřebuje každý měsíc pravidelnou, kompletní kosmetickou péči, která bude neustále podporovat všechny její životní funkce a prodlouží tak buňkám jejich životnost

Začněte si plnit sen o věčném mládí a o pleti nedotčené stopami času….. 

AKCE  V  ZÁŘÍ

 AntiAging – proti věku

larensAmpulkyAkceZari1

 

V zářijové akci se můžete seznámit s kosmetikou – kosmeceutikou Larens, která se používá i v lékařské kosmetice a která bude také součástí ošetření v kosmetickém salónu Essens Beauty. Obsahuje bioaktivní kolagen v liposomech. Liposomy jsou nosiči, díky kterým se dostane účinná látka do hlubších vrstev kůže. V září se můžete seznámit nejen s ampulkami Anti Aging – proti věku, které výrazně vyhlazují vrásky, hluboce hydratují, zpevňují pokožku a stimulují regenerační procesy v pleti, ale i s liposomálním sérem a liftingovou maskou. Ampulky Anti Aging obsahují účinné látky které začínají působit při aplikaci v salónu, ale působení v kůži pokračuje ještě dlouho po ukončení procedury, proto efekt omlazení – zhuštění kolagenové sítě, během následujících dnů ještě zesiluje a je viditelnější. Součástí akce je celkové ošetření pleti, galvanizace a 30% dermaBotexin.

Stálá cena: 1390, – Kč

Akční cena:  850, – Kč

akce je platná od 1.9. – 30.9.2020Akce které již proběhly v minulých měsících

Leden: Kůra s vitamínem C

Únor: Omlazovací kůra s kolagenem

BřezenRadiofrekvence + LED terapie

Duben: Ze zákona zavřeno – karanténa

KvětenSoft laser

ČervenGalvanizace pleti

Červenec: Rostlinné kmenové buňky

Srpen: DermaBotexin