Akce v červnu

KAŽDÝ  MĚSÍC  NOVÁ  AKCE

Kosmetický salón ESSENS Beauty nabízí každý měsíc, stálým zákaznicím, jako věrnostní bonus, nové akce v podobě slev   na různé kosmetické procedury. 

Stárnutí kůže je fyziologický proces, který nemůžeme úplně zastavit, ale díky správnému ošetřování pleti, ho můžeme účinně ovlivnit a zpomalit.

Aby Vaše pleť vypadala stále mladě, potřebuje každý měsíc pravidelnou, kompletní kosmetickou péči, která bude neustále podporovat všechny její životní funkce a prodlouží tak buňkám jejich životnost

Začněte si plnit sen o věčném mládí a o pleti nedotčené stopami času….. 

AKCE  V  ČERVNU

Anti Aging

larensAmpulka1

Ampulky Anti Aging Vials pro péči o  pleť, která vyžaduje regeneraci.  
Obsahují koktejl koncentrovaných složek, které působí vícero směry, aby výsledkem byla hluboce hydratovaná a pevná pokožka se stimulovanými regeneračními procesy.
Po ošetření ampulkami Anti Aging Vials je pokožka hladká, uvolněná, vrásky jsou viditelně vyhlazené. Ampulky Anti Aging významně posilují pokožku, její lipidovou bariéru, snižuje její citlivost na vnější faktory. Jejich účinek začíná v salónu a pokračuje působením v kůži ještě dlouho po ukončení procedury. To znamená, že efekty jsou viditelné okamžitě a během následujících dnů zesilují.
 
BIO-Placenta – rostlinná placenta (nazývaná také semenice) je zdroj vysoce koncentrovaných biostimulínů neboli biologicky aktivních molekul, které pronikají hluboko do kůže. Má zpevňující účinek – zpevňuje kontury obličeje, působí proti vráskám a stárnutí. Stimuluje syntézu kolagenu a růst nových buněk, a tím pleť revitalizuje a podporuje obnovu pokožky.
 
Biopeptide Complex – komplex patentovaný společností WellU, který obsahuje jedinečnou kombinaci oligo- a polypeptidů rybího kolagenu, které zajišťují okamžitou a dlouhodobou hydrataci všech vrstev kůže. Efektem jejich používání v kosmetice je pružná kůže, vyplnění rýh a nerovností pleti. Peptidy přenášejí aktivní složky do hlubších vrstev kůže. 
 
Antarcticine – přírodní fermentovaný extrakt získaný z mikroorganismů pocházejících z vody antarktických ledovců. Aktivuje syntézu fibroblastů a keratinocytů, co podporuje regeneraci kůže a vyhlazení vrásek. Stimuluje růst kolagenu typu 1, jehož následkem je zvýšení hustoty kůže, a kolagenu 4, který je zodpovědný za zvýšení pevnosti pokožky.
 
Kyselina hyaluronová a koenzym Q10 – obě složky uzavřené v liposomech – díky nim se dostávají hlouběji a mají intenzivnější a déletrvající účinek.
 
Kyselina hyaluronová – zodpovědná za hydrataci pokožky – zlepšuje a optimalizuje její hladinu. Je to složka nezbytná pro syntézu kolagenu. 
 
Koenzym Q10 – zabraňuje ztrátě kyseliny hyaluronové, chrání před rozpadem kolagenu, urychluje dělení buněk – a tím zpomaluje stárnutí pokožky. 
 
L-arginin – aminokyselina, která má výživný, hydratační a detoxikační účinek.
 
Kyselina mléčná – změkčuje pokožku a tím zlepšuje pronikání účinných látek hluboko do kůže.  Dá se říci, že připravuje pokožku na přijetí ostatních vzácných esenciálních složek přípravku. Kromě toho obnovuje správné pH a hydratuje pokožku.
Součástí akce je celkové ošetření pleti a soft laser.

Stálá cena: 1580, – Kč

Akční cena:  1230, – Kč

akce je platná od 1.6. – 30.6.2023

 „Věk u ženy není důležitý. Můžete vypadat božsky ve dvaceti, být stále krásná ve čtyřiceti a zůstat okouzlující po zbytek života.“ Coco Chanel

Nově v nabídce

Kosmetické ošetření Exclusive – Celkové ošetření pleti, galvanizace, speciální účinné látky na zhuštění pleti a fytoterapie – kdy se pomocí intenzivního červeného světla s vlnovou délkou 630 nm dostávají do pokožky fotony (mikroskopické částice světla), které stimulují funkci buněk, zlepšují lymfatickou drenáž a zvyšují tvorbu kolagenu a elastinu, vyhlazují vrásky a celkově regenerují pleť

1850,- Kč

kosmetikaLampa1Akce které již proběhly v minulých měsících

Leden: Retinal

Únor: Kyselina ferulová

Březenomlazení s vitamínem C

Duben: Energy sérum

Květen: Kolagenové omlazení