DermaNEOXIN

DermaNeoxin

Cílená péče proti vráskám

SynCareDMAE3

Ampule DermaNeoxinu jsou doslova nabité účinnými látkami, které působí proti vráskám a dalším projevům stárnutí pleti, jako je pokles množství kolagenu a kyseliny hyaluronové v pleti. Výsledkem pravidelné aplikace je nejen snížení hloubky mimických vrásek mezi obočím, na čele a kolem očí, ale také zlepšení elasticity a plnosti kůže.

TŘI KLÍČE PRO MLÁDÍ PLETI v Micro Ampoules DMAE Anti-Wrinkles Therapy.

ARGIRELINE – nejpopulárnější protivráskový peptid. Díky španělským specialistům je to velmi silný účinek, který působí na odstranění vrásek obdobně, jako je tomu u butulotoxinu.

MATRIXYL MORPHOMICS – francouzští odborníci rozšířili řadu protivráskových peptidů o tripeptid, který působí nejen proti vráskám, ale navíc podporuje tvorbu nového kolagenu a kyseliny hyaluronové.

DMAE – i tak prestižní periodikum, jakým je Americký časopis klinické dermatologie, publikuje o této látce sdělení o zmírnění hlubších vrásek na čele a okolo oči. Navíc konstatuje zlepšení tvaru rtů a plnosti pleti. TROPOKOLAGEN – jedná se o první (prvotní, mladý) kolagen, ze kterého vzniká následně vlastní kolagenní síť. I malá množství mohou sloužit jako signál pro tvorbu vlastního kolagenu v kůži.

SynCareInDerm4

 

V kosmetických salónech se používají přípravky s větší koncentrací účinných látek pomocí InDermu – jehlou s tupou špičkou, která nenarušuje integritu kůže. Po dobu dvou měsíců se doporučuje používat přípravek  při domácí každodenní kosmetické péči na udržování účinku a dlouhodobého vypnutí pleti. V ceně kosmetického ošetření jsou i ampulky na domácí péči. 

Ampulky samostatně, bez kosmetického ošetření, stojí 3323,- Kč

 

synCareDMAESada1