DermaBotexin

DermaBotexin

Cílená péče proti vráskám

SynCareInDerm01

DermaBotexin – intenzivní kůra proti vráskám. Nejedná se o botox. Přípravky DermaBotexinu obsahují látku oligoBotexin (Argireline). Tato látka působí přímo na uvolňování napětí svalů v obličeji a omezuje tak prohlubování mimických vrásek a vyrovnává mimické vrásky již vzniklé. 

Přípravek DermaBotexin pro profesionální salónní péči obsahuje kombinaci tří nejúčinnějších látek působících proti mimickým vráskám. Oligopetidy uvolňují napětí mimických vrásek, které se po aplikaci pozvolna vyhlazují. Kinetin je rostlinný peptid, který zjemňuje pleť a viditelnost vrásek.  DMAE (působí na svalovou paměť, zmírňuje mimické vrásky) je dnes nejúčinnější  aktivní látkou proti vráskám.

SynCareInDerm4

 

V kosmetických salónech se používají přípravky s větší koncentrací účinných látek pomocí InDermu – jehlou s tupou špičkou, která nenarušuje integritu kůže, proto stačí sérum DermaBotexinu použít jednou za měsíc. Po dobu dvou měsíců se doporučuje používat přípravek s nižším obsahem účinných látek při domácí každodenní kosmetické péči na udržování účinku a dlouhodobého vypnutí pleti. 

 

cena 1390,- Kč