Kolagenové omlazení

KOLAGENOVÉ  OMLAZENÍ

Jednou z příčin stárnutí pleti je nedostatek našeho vlastního kolagenu v pokožce. Nejlepší je užívat kolagenové doplňky stravy, které se snáze dostanou ke kolagenovým buňkám, které vyživí a buňky budou schopné produkovat dostatek kolagenových vláken. K tomu je vhodná kombinace na omlazení pleti – aplikace kolagenu laserem, který nejen že „dopraví“ kolagen do střední vrstvy pleti, ale zároveň stimuluje kolagenové vlákna k produkci vlastního kolagenu, čímž se omlazení pokožky zintenzivní a je viditelnější.

kolagen11

VYDEJTE SE S PEPTIDY ZPĚT V ČASE A ZBAVTE SE VRÁSEK 

Peptidy jsou v současné estetické dermatologii jednou z nejúčinějších látek, která dokáže neinjekčně vyplnit vrásky a omladit pleť. Díky tomu se staly velmi vyhledávanou složkou kosmetických přípravků. Peptidy jsou důležitou součástí regenerační schopnosti kůže, je to látka, která signalizuje buňkám zahájení regeneračního procesu, tvorbu kolagenu a tím omlazení pleti.

Hydrolizovaný kolagen je látka tělu vlastní, která věkem ubývá. Při dodání do pleti stimuluje regenerační procesy – je to kolagen upravený tak, aby se lépe vstřebával – kolagenní peptidy které vyhladí, vyživí a zrevitalizují pleť.

Omlazující kůra s kolagenem je vhodná od 35-ti let, kdy se výrazně zpomaluje regenerace pokožky a zároveň se snižuje produkce kolagenních a elastinových vláken. Kolagenová  kůra  by se  měla  podstupovat  minimálně  2 x do roka. Pleť bude pak krásná a svěží.

Kolagen je nejdůležitější bílkovina lidského těla a je součástí všech pojivových a vazivových tkání

Doba kolagenového ošetření – 1 hod. 30 min.