Akné

AKNÉ

 I když je akné symbolem dospívání a hormonálních výkyvů, dokáže potrápit i daleko starší generace. Bez ohledu na věk je vždy obtížně léčitelné. Akné má většinou chronický charakter.

Ta pleť zase vypadá! Znáte ty pocity? Tuny výčitek co všechno děláte špatně nebo neděláte vůbec. Zázrak se nestane a samo se nic nezmění. Začněte pracovat sama na sobě a mějte se ráda. Kvůli sobě.

akne2

Jak vzniká akné?

Akné má na svědomí zvýšená činnost mazových žláz, zvýšená tvorba rohoviny a bakterie, která se usazuje v mazových žlázkách, kde má optimální podmínky pro své rozmnožování. Uvnitř žláz pak dochází k množení bakterií, které vyvolávají zánětlivý proces.

Na vzniku akné se podílí mnoho faktorů jako jsou vrozená dispozice, psychika, hormonální změny (puberta, těhotenství, menstruace, atd), životní styl, osobní hygiena, životní a pracovní prostředí, léky nebo strava. I když je akné věc nepříjemná, jedná se o takovou indispozici pleti, která se dá v dnešní době zmírnit, nebo vyléčit úplně. Důležitá je především prevence jako je pravidelné čištění pleti, používání protizánětlivých masek alespoň 2 krát v týdnu, správná životospráva, pitný režim, detoxikace organismu minimálně 2x ročně a správná výživa a mineralizace organismu..

Akné je kožní onemocnění, které může mít nežádoucí vliv na psychiku člověka a společensky jej může znevýhodňovat. Řešením jak se akné zbavit nebo alespoň zmírnit jeho projevy, může být ošetření laserem. Záření laseru prostupuje do pleti až do 2 cm, čímž ovlivní hrubší strukturu pokožky. Dochází ke zvýšené látkové výměně ve tkáni, okysličení pokožky a hojení zánětlivých procesů. Léčba akné je dlouhodobá záležitost, vyžaduje pravidelné návštěvy kosmetického salónu a trpělivost.

akne5_293x293

Staňte se tím, čím chcete být, věřte ve svou hodnotu a mějte úctu sama k sobě. Pokud se naučíte pozitivnímu přístupu k sobě samé, posunete svůj život kupředu správným směrem. Kosmetický salón ESSENS beauty je tu pro Vás.

Léčba akné pomocí soft laseru – 420,-Kč