Konzultace

Konzultace: osobní nebo skupinová.

konzultace_359x269

Lidské tělo má úžasnou imunitu. Buňky orgánů se pravidelně samy obnovují, neustále prochází čistícím procesem, přesto však v dnešní době nestačí odbourávat všechny škodlivé látky, kterými jej díky současnému životnímu stylu vytrvale zásobujeme. První signály volání o pomoc našeho organismu často přehlížíme. Akné, ekzémy a jiné kožní defekty z větší části nejsou problémem kůže samotné, jako spíše zanešení  celého organismu, který se snaží kůží vytěsnit toxiny z těla ven. Často se tyto kožní defekty řeší pouze vnější cestou, čímž se neřeší příčina , ale pouze následek, který se většinou po čase objevuje znovu. Kůže je největší filtr celého těla, vedle jater, plic a ledvin.

Věděli jste, že vitamín C je nejen pro zdraví, ale i pro krásu? Vitamín C zvyšuje imunitu těla a odolnost proti nemocem. Jako antioxidant zabraňuje před poškozením volnými radikály. Zabraňuje vzniku nádorů. Pomáhá při psychickém i fyzickém stresu. Vitamín C stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce, při nedostatku vitamínu C pleť rychleji stárne. V obchodech a lékárnách se vitamín C pohybuje v množství 50 mg až 200 mg na jednu tabletu což neodpovídá doporučené denní dávce. V dnešní době řady klinických studií prokázaly, že v důsledku současného obecného znečištění prostředí by se příjem vitamínu C měl optimálně pohybovat kolem 300 – 500 mg denně i více. 

A věděli jste, že za psychickými problémy stojí nedostatek minerálů a vitamínů, převážně skupiny B ? Díky správnému vyživení těla mozek produkuje do celého organismu spoustu látek – chemických sloučenin zvaných neurotransmitery, které harmonizují tělo a vytváří pocit štěstí. Nejznámější je serotonin a endorfin nazývaný také jako hormon štěstí. Pravidelně detoxikovat a vyživovat tělo je důležité nejen pro zdraví, ale i pro krásnou pleť a prodlužování mládí a to nejen vizuálního, ale i pohybového aparátu a celkového psychického stavu. Neb jak  praví jedno staré  přísloví: „Mens sana in corpore sano – Ve zdravém těle zdravý duch“

Konzultace je zdarma v kosmetickém salónu ESSENS beauty. Pouze v předem objednaném termínu.
tel: 774 59 49 17, 606 39 35 54
mail: romy2009@volny.cz